×
Hakkımızda

GKB | Güven, Kalite ve Basarının Temsilcisi

Taahhütlerimizi mümkün olan en kısa zamanda,en düşük maliyet ve en yüksek kaliteyle tamamlar ve kalıcı eserler yaratırız.Ülkemizin güçlü inşaat sektörü ihtiyacını karşılarken,uzun vadede karlılığın kaliteden geçtiğini ispatlar,her koşulda üretime katkıda bulunur,kaliteli iş yapar her yönden bize güven duyulmasını sağlarız.

Teknik özellikleri ağırlıklı zor ve ince işleri üstlenebilir,her yaptığımız işin bir öncekinden daha kaliteli olmasını başarır,yapılan yatırımların çağdaş dünya standartlarına ulaşmasına artı değer katarız.


MİSYONUMUZ

  • GKB LTD  doğru, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile son kullanıcıya en yeni teknolojiyi içeren kullanım özgürlüğünü yaşatmayı misyon edinmiştir.

  •  
VİZYONUMUZ

 

  • GKB LTD'nin vizyonu Türkiye pazarına getirdiği yenilikçi soluk ile pazar payında liderliğe yükselmektir. Alışılagelen eski teknolojilerin aksine verdiği hizmetlerde pazarın bakış açısını değiştirmiş ve son kullanıcıya en yüksek teknolojide ürünlerin kullanımını sağlamayı hedeflemektedir.

POLİTİKAMIZ

GKB, müşterileri ve ortaklarının memnuniyetini sağlamak, sektörde öncü konuma gelmek için uygulamaları sürekli iyileştirmek ve devamını sağlamak için izlemek, genel faaliyetleri sırasında çalışanlara, üçüncü şahıslara, mala ve çevreye gelebilecek zararları asgari düzeye indirmek için aşağıdaki ilkelere göre hareket etmeyi taahhüt eder:

  • Tüm yönetici ve çalışanlarla Sağlık, Emniyet, Çevre ve Kalite'den sorumlu olmak, ilgili yasa, tüzük, yönetmelik, standart ve müşteri şartnamelerine uymak,
  • Yönetim Sistemlerinin etkinliğinin arttırılmasını sağlamak, uygulamaları sürekli izlemek ve iyileştirmek,
  • Acil durumlara hazırlıklı olmak, kazaların, meslek hastalıklarının ve çevre kirliliğinin önlenmesi ile doğal kaynak tüketimini en aza indirmek için gerekli önlemleri almak,
  • Müşteri şikayetlerini, tekrar ve tamir oranını en aza indirmek, maliyetleri azaltmak ve müşterilere yansıtmak.

 
NOSAB DOKUMACILAR SİTESİ 101. SOKAK NO: 47 NİLÜFER / BURSA